firmast

Astrum Vene on Soome lõuna- ja edelaosas kaatrite ja paatide müügiga tegelev firma, mis kuulub ühe osana üle 60 aasta erinevates ettevõtluse valdkondades tegutsevasse perekonnakontserni Jokinen Yhtio. Juba neljandat põlve äritegevust jätkava kontserni ühe osana on Astrum Vene tõusnud viimastel aastatel üheks Soome juhtivaks veesõidukite ja harrastusliku meresõiduga seonduvate toodete ning teenuste  pakkujaks.

Käesoleval ajal opereerib Astrum Vene lisaks kesksele suurimale müügisalongile Salo linnas veel kolme müügiesindusega Helsingis, Turus ja Kemiös. Lisaks veel väiksemate aluste müügipunkt Forssas. Kuna kolm nimetatud müügiesindust asuvad vahetult kohalikes väikelaevasadamates pakuvad nad lisaks kaatrite ja nende tarvikute müügile ka kõikvõimalike veesõidukitega seonduvaid hooldus ning remonditöid aga samuti sadamateenuseid.

Et aga vabaaja veetmine merel või järvel oleks täielik nauding pakub meie Kemiö esindus lisaks põhitoodetele ka mitmekülgset puhkusega seonduvate tarvikute ja majapidamisseadmete ostuvõimalust.

Lisaks jätkuvalt täienevale uute veesõidukite valikule pakume suures valikus kasutatud kaatreid ja paate eesmärgiga leida igale huvilisele sobiva suuruse, otstarbe ja hinnaklassiga veesõiduk.

Kuigi käesoleval ajal ei ole Astrum Venel Eestis oma müügiesindust tegutseb meil Tallinnas müügiesindaja,  kelle abiga on siinsetel kaatri- või paadihuvilistel võimalus mugavalt tutvuda Põhjamaade ühe suurima veesõidukite valikuga ja leida endale alati sobiv alus.

Palun tutvuge meie veebilehel pakutava informatsiooniga ja täiendavate küsimuste korral võtke ühendust meie esindajaga.